O nas
O nas

O nas

Winayo!

Coś jak eureka, gdy znalazłeś rozwiązanie, okrzyk zdziwienia, bo nadarzyła się okazja, wreszcie wyraz zadowolenia, bo jest dobrze.

Próbujemy, wybieramy, sprowadzamy do Polski. Chcemy mieć najlepsze, najciekawsze, najczystsze, nieprzewartościowane. To ABC każdego, kto sprowadza wino.

My chcemy więcej !

Chcemy, by nikt nie czuł się zagubiony wybierając wino, by różnorodność producentów, regionów, apelacji, szczepów, charkteru nie zmuszała do decyzji na ślepo. To dlatego dokładne opisy
uwzględniające odpowiedź na pytanie: po co ta butelka ? Idziemy jednak dalej ! System, na ile się da ma zastępować doradcę w sklepie, uczyć się Twojego smaku. Właśnie po to opracowaliśmy algorytm proponujący te butelki, które najprawdopobniej polubisz. Warunek ? Musisz się zalogować i oceniać każdy zakup. Winayo dość szybko się Ciebie nauczy.

Chcemy dobrej ceny. Tak, by jak tylko pozwalają na to uwarunkowania, zbliżyć ceny polskiego rynku do tych europejskich. By winomani nie musieli zamieniać wakacyjnych bagażników na kontenery z winem albo skrzykiwać sie z sąsiadami i nie do końca legalnie sprowadzać wino na własną rękę.

Chcemy żeby Ci było dobrze. Są dwie rzeczy, które kręcą przy imporcie wina. Najpierw spotkanie z winiarzami, bo wielu z nich to artyści, a z nimi zawsze ciekawie obcować. Po wtóre spotkanie z Tobą. To po prostu frajda zrobić komuś przyjemność. Bo ostatecznie po to jest wino, prawda?

Prosto, uczciwie, przyjemnie – Winayo!


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl